A Színitanházban, már az eltelt 3 hónap alatt sok tapasztalatot szereztem, sok minden itt lett világos. A tanárok nagyon rendesek, nyitottak és segítőkészek. Beszéd órától egészen az ének óráig új dolgokat tanultam, amire azt hittem, hogy nem is vagyok képes. Az Ibsen-házban a munkásoktól kezdve egészen a színészekig nagy barátságos mindenki.
Múlt, jelen, jövő
A tanévnyitó ünnepség nem volt teljesen felhőtlen szeptember elsején a Békéscsabai Jókai Színház Ibsen Udvarán. A Színitanház vezetője, Seregi Zoltán arról tájékoztatta a régi és új diákokat, a tanárokat, hogy „a Harruckern János Közoktatási Intézmény adminisztratív okokból a felnőttképzésre jelentkezést nem tudta lebonyolítani”, ami több osztály indulását veszélyeztetheti. Mint mondta, mindent megtesznek, hogy a hibát kijavítsák, és zavartalanul elkezdődhessen az oktatás.
Légy egy jó társaság tagja, készíts magadnak ruhákat, álmodj egy díszletet a Békéscsabai Jókai színház színpadára valamely előadásához, vagy csak egyszerűen rajzold le a körülötted lévő környzetet, ehhez minden segítséget megkapsz tőlünk Jelentkezz iskolánkba 2014 augusztus 25 - én 10 órától az Ibsen - Házban.
Szeretsz táncolni, szereted a színházat? Szeretnél egy jó közösség tagja lenni? Akkor jelentezz táncosnak. Felvételi 2014. augusztus 25. 10 óra, Ibsen Ház.
Nem voltál még felvételinken? Csak most hallottál iskolánkról? Nem késtél le semmiről!
Gyere el augusztus 25-én hétfőn PÓTFELVÉTELINKRE, melyet délelőtt 10 órától tartunk az Ibsen Házban!
2014. június 13-án délelőtt 10 órától tartja ballagási és tanévzáró ünnepségét iskolánk az Ibsen Ház udvarában. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
2014. június 3-án délelőtt 10 órától tartja iskolánk felvételi meghallgatását a Békéscsabai Jókai Színházban. Akik pedig érettségi miatt nem tudnak ebben az időpontban eljönni, azok megjelenésére június 30-án délelőtt 10 órakor számítunk!









