Beküldte admin - 2014. május 08.

 2014. június 3-án délelőtt 10 órától tartja iskolánk felvételi meghallgatását a Békéscsabai Jókai Színházban. Akik pedig érettségi miatt nem tudnak ebben az időpontban eljönni, azok megjelenésére június 30-án délelőtt 10 órakor számítunk!