A csabai postaállomás megnyitásának 225. évfordulója alkalmából 2013. november 9.-én a Jókai színház előtt várta a tömeg azt a postakocsit, amelyet betyárok megtámadtak és ellopták azt a felbecsülhetetlen értékű okiratot, amelyben még őfelsége, II. József császár rendelte el 1788-ban a postakocsi szolgáltatás bevezetését. A műsorban a Balassi Táncegyüttes tagjai és iskolánk hallgatói keltették életre a 225 évvel ezelőtti történelmet.
