Beküldte admin - 2013. november 04.
"Üdvözlöm Önöket!
Kriszt László koreográfus vagyok, a "Nyolckor a bárkán" előadás koreográfusa.Biztos sokan örülnének neki ha a próbákról készült összeállításkikerülne az oldalukra, annál is inkább mert a Színitanház növendékeiis szereplenek a darabban. Köszönettel! Kriszt László"
