Beküldte admin - 2013. november 04.

"Üdvözlöm Önöket!

Kriszt László koreográfus vagyok, a "Nyolckor a bárkán" előadás koreográfusa.
Biztos sokan örülnének neki ha a próbákról készült összeállítás
kikerülne az oldalukra, annál is inkább mert a Színitanház növendékei
is szereplenek a darabban. Köszönettel! Kriszt László"