Beküldte Tuskáné - 2019. augusztus 30. Azok számára, akik elkezdték, de nem fejezték be tanulmányaikat lehetőség van felsőbb évfolyamra beiratkozni! A korábbi évfolyam lezárását tartalmazó bizonyítványt be kell mutatni!